Triangel

MijnEngel verwacht een kindje. Het kindje is onze eerstgeborene. MijnEngel is enkele dagen over tijd. U begrijpt dat de zenuwen ten huize Dodo strak gespannen staan. Ook bij mij.

Ik voel me als die kerel in het symfonisch orkest die op de triangel moet slaan. Veel hoeft hij niet te doen. De strijkers en blazers, die moeten ingewikkelde noten strijken en blazen. Zij maken of breken de avond. Die kerel met zijn triangel, die moet gewoon op het juiste moment op zijn stokje slaan. Niet te vroeg of te laat. Of van de zenuwen twee keer slaan.

Normaal gezien kan ik wel met een stokje op een triangel slaan. Maar stel dat ik het stokje laat vallen? Heel dat orkest heeft zitten blazen en strijken. En het enige wat ik moest doen, was op het juiste moment met dat stokje zwaaien.

U begrijpt dat de zenuwen ten huize Dodo strak gespannen staan.

Advertentie
Dit bericht werd geplaatst in Ik schrijf U leest en getagged met , . Maak dit favoriet permalink.

2 reacties op Triangel

  1. katrien zegt:

    Het is niet zo erg als je verkeerd slaat hoor. Het orkest mag ook compleet vals blazen en strijken, als ze het concert maar uitspelen. Dus jij mag je stokje ook laten vallen.

  2. Pingback: Gelukkige handdoekdag | Dodo's in het wild

Geef een reactie

Vul je gegevens in of klik op een icoon om in te loggen.

WordPress.com logo

Je reageert onder je WordPress.com account. Log uit /  Bijwerken )

Facebook foto

Je reageert onder je Facebook account. Log uit /  Bijwerken )

Verbinden met %s